Nadszedł marzec, a wraz z nim dwa ważne święta, które odznaczają się na kartkach kalendarza. Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn to wyjątkowe okazje. Jednak co kupić bliskiej osobie, kiedy z roku na rok pomysłów zaczyna być coraz mniej. My mamy na to sposób. Personalizacja.

Poszukując upominku dla ukochanej kobiety lub mężczyzny, staramy się, aby był on jak najbardziej wyjątkowy i niepowtarzalny. Aby ta osoba otrzymała coś, czego jeszcze nie posiada i żeby poczuła się doceniona. Jednocześnie chcemy, aby prezent był trafiony i wpasował się w gust obdarowanej osoby. Warto więc w takich sytuacjach postawić na klasyczne, uwielbiane przez wszystkich czekoladki. Pewnie zastanawiacie się gdzie tu wyjątkowość i niepowtarzalność? My wiemy jak sprawić, by zwykła bombonierka ze słodkim wnętrzem, stała się zaskakującym prezentem, innym niż wszystkie. Mowa tutaj o personalizacji.

Nasza nowa kolekcja z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn uzupełniona została o bombonierki, które możemy dowolnie modyfikować. Nadruk z imieniem, indywidualne życzenia, a może wspólne zdjęcie? Możliwości są nieograniczone. Na życzenie klienta umieścimy na powierzchni pudełeczka dowolny wzór i wypełnimy ją tym, co najlepsze – zestawem uwielbianych na całym świecie belgijskich pralin.

Tak właśnie powstają wyjątkowe prezenty dopasowane do każdej osoby z osobna, które kuszą przepyszną, czekoladową zawartością. Całość tworzy upominek idealny, który sprawdzi się świetnie na każdą ważną okazję.

Share: