Czujecie już klimat zbliżających się Świąt? My już nie możemy się ich doczekać! W naszych sklepach stacjonarnych oraz sklepie online, królują już bożonarodzeniowe zestawy. Wśród nich również wyśmienite nowości.

Wraz z nowym katalogiem bożonarodzeniowym, zaprezentowaliśmy Państwu nasze świąteczne nowości. Wśród nich Bar Boxy – pudełeczka w wersji małej i dużej, w których znajdują się wyśmienite czekoladowe tafle z niepowtarzalnymi dodatkami. Również czekolada rubinowa! Niezdecydowani też znajdą w tej kategorii coś dla siebie. Specjalnie dla prawdziwych, czekoladowych smakoszy przygotowaliśmy zestawy z mixem 3 różnych tafli.

Kolejna nowość, to bombonierki Elegance Delights red&green. Te wyjątkowe pudełeczka w kolorze zielonym i czerwonym znacznie wyróżniają się na tle innych. Wszystko dzięki niepowtarzalnemu wieczku. Uchyla ono rąbek słodkiej tajemnicy, ponieważ odsłania część zawartości przez przezroczyste okienka w kształcie choinek, gwiazdek i bombek. W środku bombonierki znajduje się to, co najlepsze, czyli wyśmienite belgijskie praliny!

To jeszcze nie koniec słodkich nowości. W naszej ofercie znajdziecie również nowe świąteczne woreczki, a w nich smaki, których jeszcze nie próbowaliście. Do wyboru przepyszne perły o smaku sernika, Cremu brulee, Marc de Champagne, ziarna kawy w czekoladzie oraz migdały podkreślone nutką cynamonu.

Share: