Jak co roku, z końcem maja zbliżamy się do bardzo ważnego święta. Już 26, w niedzielę, Dzień Mamy.

Dzień Mamy to jedno z najważniejszych dni w roku. Idealna okazja, aby podziękować bliskiej osobie za miłość, troskę, wychowanie i wsparcie. Jak to zrobić? My znamy pewien słodki sposób…

W naszych Pijalniach Czekolady i Kawy Mount Blanc oraz sklepie online www.mountblanc.pl z początkiem maja pojawiła się nowa kolekcja słodkości zaprojektowanych specjalnie z myślą o wszystkich ukochanych mamach. To mieszanka najróżniejszych wielkości, barw i wzorów. Wybór jest ogromny. W naszej nowej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Bombonierki Premium, Box, Finesse, drewniane szkatułki, a może urocze balotynki. Każda ozdobiona starannie wykonanym, kobiecym nadrukiem. Wśród nich znajdują się wzory z możliwością personalizacji. Na życzenie klienta nadrukujemy na bombonierce dowolne życzenia, grafikę lub zdjęcie. Z ogromną przyjemnością stworzymy niepowtarzalny zestaw prezentowy dla mamy, który wyraża więcej niż 1000 słów.

Ale przecież nie pudełeczko jest tu najważniejsze. To na co najlepsze skrywa się w środku. Każda bombonierka wypełniona jest zestawem pralin wykonanych z najwyższej jakości belgijskiej czekolady. Pod nią kryją się przeróżne nadzienia. Posiadamy w naszej ofercie ponad 100 różnych połączeń smakowych.

Wysokiej jakości belgijska czekolada, to wspaniały upominek z okazji Dnia Mamy. Podaruj jej słodkie chwile w tym ważnym dniu.

Share: