26 maja zbliża się wielkimi krokami. To wyjątkowa okazja- święto wszystkich mam. Chcesz, aby Twoje życzenia były wyjątkowe? To proste. Osłodź je belgijską czekoladą!

Belgijska czekolada to zawsze sprawdzony i trafiony prezent. Sprawdzi się świetnie w każdej sytuacji: urodziny, przeprosiny, podziękowania, czy też właśnie Dzień Mamy. Z okazji tego wyjątkowego święta zaprojektowaliśmy kolekcję, która oprócz pysznego wnętrza, zachwyca eleganckimi, kobiecymi opakowaniami.

Bombonierki dla każdej Mamy
Urocze pudełeczka wypełnione po brzegi przepysznymi czekoladkami… nikt im się nie oprze!
W naszym sklepie pojawiły się bombonierki Premium, Finesse, Cube, Vintage i wiele innych, w kobiecej odsłonie. Zdobią je nadruki z kwiatami i wzruszającymi dedykacjami. Każda z nich to wspaniały upominek dla bliskiej osoby.

Oprócz gotowych wzorów przygotowaliśmy zestawy z możliwością personalizacji. Bo co może być lepszego od słodkiej bombonierki z własnymi życzeniami płynącymi prosto z serca? :)

 

Czekoladowe figurki
Chcesz, aby Twój prezent był zarówno słodki, jak i wyjątkowy i niepowtarzalny? Postaw na czekoladowe figurki o zaskakujących formach.Kolorowe szminki, eleganckie buciki, urocze tulipany czy też tablety i smartphony. Każda z tych figurek zaskoczy i wywoła uśmiech na niejednej twarzy.

Dzień Mamy to wyjątkowe święto. Idealna okazja, aby podziękować za poświęcony czas. Oprócz wspólnych chwil warto również osłodzić życie bliskiej osoby. Jak? Oczywiście pyszną, belgijską czekoladą.

Share: