Wyśmienita, rozpływająca się w ustach belgijska czekolada, oraz niepowtarzalne dodatki, które urozmaicają jej smak… Co to takiego? Zobaczcie sami!

 

Inspiracji prezentowych ciąg dalszy! W końcu Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc czasu na wybór upominków dla naszych bliskich zostało coraz mniej.
Dzisiaj mamy dla Was coś, co sprawdzi się świetnie dla nieco starszych czekoladowych łasuchów. Przysmak ten zachwyci każdego, kto poszukuje wyjątkowych połączeń smakowych, a jednocześnie jest ogromnym wielbicielem czekoladowego smaku. Mowa tu o taflach czekoladowych. Pewnie dobrze je znacie, w końcu są u nas dostępne cały rok. Jednak z okazji Świąt rozszerzyliśmy naszą ofertę o nowe smaki i kształty!

Wysokiej jakości czekolada mleczna, deserowa i biała w kształcie tafli, to pokusa, której ciężko się oprzeć. Szczególnie, gdy jest urozmaicona o najróżniejsze dodatki. Wybór jest ogromny: deserowa z chili i solą morską, mleczna z żurawiną i jabłkiem, mleczna z porzeczką i imbirem, deserowa z prażonym ziarnem kakaowca i wiśnią, biała z malinami i jagodami, deserowa z pomarańczą i cynamonem.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia mamy dla Was wyjątkową kolekcję tafli czekoladowych. Nowością są urocze formy w kształcie choinek w eleganckich bombonierkach oraz podłużne tafle zamknięte w pudełeczkach Christmas Elegance z okienkami. Nie zabrakło również dobrze Wam znanych tafli łamanych, w woreczkach, tym razem w wersji świątecznej.

Tafle to bardzo gustowny, a jednocześnie smaczny upominek gwiazdkowy dla nieco starszych miłośników czekolady. To wyrafinowana pokusa, która przypadnie do gustu każdemu.

 

Share: