Sezon komunijny ruszył pełną parą. Dzieci przystępujące do sakramentu po raz pierwszy w życiu pewnie nie mogą doczekać się tego dnia, a dorośli zastanawiają się nad odpowiednim prezentem. Mount Blanc po raz kolejny przygotowało z tej okazji kolekcję bombonier stworzoną z myślą o najmłodszych, aby umilić im ten ważny, ale i stresujący dla nich dzień.

W tegorocznej kolekcji królują kolory bieli, ecru oraz wszystkie odcienie pasteli, które doskonale wyglądają na każdej z naszych bombonierek. Na prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej lub podziękowanie dla gości komunijnych możemy zaproponować Państwu mniejsze lub większe zestawy pralin w zależności od potrzeb i upodobań. Jako nieliczni na rynku tworzymy również zaproszenia komunijne w niecodziennej formie – bombonierek z pralinami.

Aby ten ważny dzień stał się wyjątkowy i zapadł w pamięć na długo, proponujemy produkty personalizowane, na których istnieje możliwość dodania własnego tekstu życzeń, zdjęcia i imienia dziecka lub daty przyjęcia sakramentu. Taki prezent nie tylko sprawi radość każdemu dziecku, ale stanie się także pamiątką po tym wyjątkowym dniu.

Ciekawym pomysłem na upominek są również drewniane szkatułki z belgijskimi pralinkami wewnątrz. Na wieczku szkatułki grawerujemy dowolny tekst przesłany przez klienta. Taki prezent jest nie tylko elegancki i szlachetny, ale również bardzo praktyczny – może posłużyć w przyszłości jako miejsce do przechowywania biżuterii, na przykład swojego pierwszego zegarka lub tajnych notatek 😉

Wnętrze każdego pudełeczka od Mount Blanc skrywa najwyższej jakości praliny z belgijskiej czekolady. W ofercie znajdują się pralinki z każdego rodzaju czekolady, w różnych kształtach, kolorach i smakach. Staramy się, aby zamówienia kompletowane z myślą o najmłodszych były jak najbardziej kolorowe i różnorodne, tak aby każde dziecko znalazło swoją ulubioną pralinkę. Każdą bombonierkę oplatamy ręcznie wiązaną, gustowną wstążką. Taki prezent jest gotowy do wręczenia i z pewnością ucieszy każdego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą komunijną na stronie internetowej www.mountblanc.pl oraz w sieci naszych Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc.

Pierwsza Komunia Święta - czekoladki na upominek

Pierwsza Komunia Święta - bombonierka

Share: