Ciekawe i zaskakujące prezenty firmowe to temat rzeka. Pracownicy działów marketingu oraz agencje reklamowe prześcigają się w wyszukiwaniu coraz bardziej oryginalnych i zaskakujących produktów, które po umieszczeniu na nich logo firmy stają się gadżetem uświetniającym biznesowe spotkania lub też podkreślającym konkretną okazję czy wydarzenie.

W obecnych czasach gadżetem reklamowym może być wszystko – długopis, parasolka, portfel, a nawet ciekawie zaprojektowana doniczka z kwiatkiem czy też eco-świeczka. Wiele firm nie wyobraża już sobie targów, imprez firmowych, czy też jubileuszy bez towarzyszących temu wydarzeniu prezentów z logo firmy.

Czekoladki są jednym z produktów który można ciekawie i na różne sposoby spersonalizować. Nadruk z logo, tłoczenie, elegancka obwoluta czy też wstążką z logo to tylko kilka z wielu możliwości jakie mają w dzisiejszych czasach firmy tworzące czekoladowe dzieła sztuki.
Klienci biznesowi doceniają elegancję, smak prawdziwej czekolady oraz dbałość o każdy detal które definiują idealny zestaw prezentowy. Jednocześnie ma być unikatowy, ciekawy, wyróżniający się.

Jednym z pomysłów na oryginalne i ciekawe prezenty są wykonane w różnych kształtach czekoladowe figurki, dla przykładu czekoladowe narzędzia, szminki, tablet czy też smartphone. Możliwość umieszczenia etykietki z logo firmy na tego typu prezentach sprawia, że chętnie wręczają je swoim kontrahentom nie tylko firmy z konkretnej branży, ale Ci wszyscy, którzy zauważą w nich potencjał na oryginalny prezent na przykład z okazji dnia kobiet czy też dnia mężczyzny.

Podobno czekolada jest dobra na wszystko. Już nie tylko jest czymś, czym delektujemy się z przyjemnością w domowym zaciszu. Jest też gadżetem. Bardzo uniwersalnym i niezobowiązującym. Odpowiednio zaprojektowana i spersonalizowana jest gadżetem który niezależnie od okazji sprawdzi się jako prezent firmowy dla kontrahentów, pracowników lub też innych osób które chcemy wyróżnić i sprawdzić żeby na długo zapamiętali i dobrze kojarzyli daną markę.

Share: