Wasz wymarzony ślub zbliża się wielkimi krokami?

Najwyższa pora, aby zaprosić gości na to ważne wydarzenie.

Chcecie zrobić to w wyjątkowy i słodki sposób? Mamy dla Was coś idealnego!

 

Organizacja wesela nie jest wcale taka prosta, jak się wydaje. O tylu rzeczach trzeba pamiętać… stroje, sala weselna, zespół muzyczny, menu, dekoracje. Bardzo ważną rolę w całym tym zamieszaniu grają również zaproszenia. Czy muszą to być zwykłe kartki z nadrukiem? Już nie! Mamy dla Was coś wyjątkowego. Coś, czego jeszcze nie było-czekoladowe zaproszenia ślubne.

Tak, dobrze słyszycie! W naszym sklepie online pojawiły się wyjątkowe bombonierki ślubne w formie zaproszeń na to niepowtarzalne wydarzenie. Eleganckie, białe pudełeczka z kolekcji Premium, które posiadają wyjątkowe wieczka? Dlatego wyjątkowe? Ponieważ oprócz eleganckiego nadruku jest na nich miejsce na Wasz tekst. A konkretniej na treść Waszego zaproszenia ślubnego. To, co najlepsze czeka na Waszych gości w środku. Wewnątrz opakowania znajduje się zestaw wyśmienitych pralinek oblanych wysokiej jakości belgijską czekoladą. Każda z nich o innym, niepowtarzalnym smaku.

 

Jeżeli chcecie, aby Wasze zaproszenia były wyjątkowe i niepowtarzalne.

Jeżeli chcecie, by zachwycały i wywoływały efekt wow, to koniecznie wpadnijcie do naszego sklepu online po czekoladowe zaproszenia ślubne.

 

Share: