pralinki mountblanc

W naszej kolekcji pralin pojawiło się kilka nowości ☺ Wiemy, że lubicie kiedy Was zaskakujemy, więc wprowadziliśmy na stałe pięć nowych pralinek. Mamy nadzieję, że staną się one Waszymi nowymi ulubieńcami!
Nie chcemy Was dłużej trzymać w niepewności, więc z wielką satysfakcją prezentujemy nasze nowe pralinki:
• Pralina Dôme Delhi skrywa w sobie białe nadzienie ganache o malinowym smaku, a całość otulona jest białą czekoladą,
• Pralina Linde to gratka dla fanów czekolady deserowej, pod którą kryje się płynne nadzienie ganache o smaku karmelowym,
• Pralina Strauss wykonana z czekolady mlecznej z nadzieniem ganache o smaku tiramisu,
• Perła Inga to propozycja dla wielbicieli owocowych smaków – pod warstwą białej czekolady znajduje się nadzienie ganache o smaku pomarańczowym,
• Perła Gytha to kolejna propozycja dla smakoszy lubiących owocowe smaki – Gytha to nadzienie ganache o smaku owoców leśnych schowane pod warstwą deserowej czekolady.

Wszystkie pralinki są wytworem najlepszych belgijskich cukierników, którzy łączą pasję do czekolady ze swoim wieloletnim doświadczeniem. Nowych pralin możecie spróbować zarówno w naszych kawiarniach, jak i w zestawach które możecie zamawiać na www.mountblanc.pl ☺ Mamy nadzieję, że polubicie nowe propozycje pralin, które zachwycają nie tylko smakiem, ale i wyglądem.

Share: