Czekoladki dla mężczyzny

Już 2 dni po Dniu Kobiet obchodzimy kolejne święto. Wyjątkowy dzień dla wszystkich Panów – Dzień Mężczyzny. To wspaniała okazja dla wszystkich kobiet, na obdarowanie wyjątkowej osoby słodkim upominkiem. Mężowie, koledzy, dziadkowie, ojcowie… wszyscy mężczyźni uwielbiają czekoladę! Właśnie dlatego, z myślą o nich, przygotowaliśmy specjalną serię bombonierek, która na pewno przypadnie do każdego męskiego gustu.

 

 

Bombonierki z kolekcji na Dzień Mężczyzny to mix najróżniejszych pudełeczek z nadrukami w odcieniach niebieskiego, szarości i bieli. Każde z nich wypełnione zostało po brzegi pysznymi belgijskimi pralinkami o różnym kształcie i smaku. Wyjątkowe nadzienia w otoczce z białej, mlecznej i deserowej czekolady skuszą nawet największego twardziela.

Podstawą kolekcji na Dzień Mężczyzny są oczywiście lubiane i doceniane pudełeczka Premium. Tym razem udekorowane nadrukiem w trzech różnych wzorach. Wieczko zdobią niebieskie paseczki, białe kwadraciki na ciemnym tle oraz marmurowe motywy.

Kolekcja dla Panów nie mogła obyć się bez drewnianych szkatułek. Naturalne pudełeczka z zasuwką, z kolekcji Smooth to elegancki prezent dla mężczyzny w każdym wielu. Szczególnie, gdy wnętrze bogate jest w pyszne, czekoladowe łakocie.

Elementem nowej, męskiej kolekcji są również bombonierki Cube i zamykane na magnes Finesse. Tym razem ich wieczka ozdobiliśmy kolorowym nadrukiem oraz specjalną dedykacją. Każda z nich zachwyca wyglądem i powala smakiem ukrytych wewnątrz pralinek.

Na koniec największe bombonierki z kolekcji na Dzień Mężczyzny. Zestaw 21 pralinek ukryty w eleganckich pudełeczka typu Box oraz krągłych Vintage. Ogromna dawka czekoladowej słodyczy. Każda z pralinkę o innym, niepowtarzalnym smaku i kształcie.

 

czekoladki dla mężczyzny

 

 

 

Share: