Czekoladki dla kobiety

Co podarować kobiecie z okazji jej święta? To pytanie, wraz z początkiem marca, spędza sen z powiek wielu mężczyzn. Odpowiedź jest jednak zaskakująco prosta! Najlepszym prezentem na tę okazję są belgijskie pralinki!

Mówi się, że czekolada to najlepszy przyjaciel kobiety. Potrafi pocieszyć, rozweselić, podkreśla chwilę relaksu. Właśnie dlatego, sprawdzi się świetnie jako upominek w dniu 8 marca. Jednak na tak wyjątkową okazję, warto postawić na równie wyjątkowe słodkości. Z tego właśnie powodu zaprojektowaliśmy nową kolekcję bombonierek dla kobiet, które idealnie wpasują się w każdy kobiecy gust!

 

 

Nowa kolekcja z okazji Dnia Kobiet to przede wszystkim pastelowe kolory, kwiatowe motywy i kobiece wzory. Projektowanie tej wyjątkowej serii rozpoczęliśmy oczywiście od znanych i lubianych bombonierek Premium. Tym razem ich wieczka ozdobiliśmy dwoma uroczymi, kobiecymi nadrukami w kropeczki lub pastelowe wzory.

Następnie wypełnione słodkimi łakociami malutkie Cube, zamykane na magnes Finnesse i urocze Ballotynki. Każda z nich ozdobiona inną, niepowtarzalną grafiką i życzeniami dla bliskiej osoby. Upominki, którym ciężko się oprzeć.

W nowej kolekcji nie mogło zabraknąć również bombonierek, które kuszą już od pierwszego wejrzenia. Dzięki wyciętym w wieczkach okienkom widać ukryte w środku pyszne pralinki. Mowa tutaj o pudełeczkach Secret i Elegance. Zarówno jedne, jak i drugie udekorowane bukietem pięknych kwiatów.

Na koniec ogromna dawka czekoladowej przyjemności. Bombonierki Box i krągłe Vintage. W środku aż 21 pysznych pralinek, które zachwycą każdą kobietę.

 

Czekoladki to prezent, który sprawdzi się świetnie na każdą okazję. Jest to prezent, któremu nie sposób się oprzeć :) Pyszna belgijska czekolada zachwyci każdego i wywoła bezcenny uśmiech na jej twarzy.

 

czekoladki dla kobiety

Share: