Wielkanoc to wyjątkowe Święta. Chwile pełne radości i uśmiechu spędzone w gronie rodzinnym. To wspaniała okazja, aby podzielić się z najbliższymi czymś wyśmienitym. Czymś, co osłodzi ten wspaniały czas. Co mamy na myśli? Zobaczcie sami!

Czy wyobrażacie sobie Święta Wielkanocne bez czekoladowych figurek i pisanek, które zawsze pakujemy do wielkanocnego koszyczka, a następnie zjadamy ze smakiem? My nie! Właśnie dlatego, kierując się miłością do belgijskiej czekolady, z największą starannością stworzyliśmy kolekcje, której nikt się nie oprze.

Nowa kolekcja Wielkanocna to mix kolorów i kształtów. Znajdują się w niej uwielbiane bombonierki Premium, Box, Finesse, pełne wdzięku balotynki, solidne, drewniane szkatułki i wiele innych. Pojawiło się również kilka nowości! Jesteśmy pewni, że oczarują Was nasze nowe pudełeczka w kształcie pisanek Easter Surprise oraz podłużne Elegance Spring z okienkami, przez które widać ukryte w środku czekoladowe jajeczka.

Każdy z tych wyśmienitych zestawów wypełniony jest starannie dobranym zestawem pralin z kolekcji wielkanocnej oraz całorocznej. Wśród ogromnej ilości smaków każdy znajdzie coś dla siebie.

Oczywiście nie mogłoby się obyć bez czekoladowych figurek i lizaków. To one zawsze wywołują uśmiech na każdej twarzy. Zabawne zajączki, baranki, kurczaczki urzekają swoim słodkim wyglądem i smakiem.

Nasza kolekcja wielkanocna jest dostępna zarówno w sklepie online, jak i salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Share: