Dla wielu z nas autorytet, człowiek sukcesu i osoba pełna pasji do pracy. O kim mowa?! Oczywiście o Szefie! W tym roku 15 października przypada święto Szefa, więc koniecznie sprawdźcie jakie propozycje przygotowaliśmy jako słodki prezent z tej okazji 😉

Pomysłów na prezent z okazji Dnia Szefa może być wiele, choć z pewnością nie każdy okaże się trafiony. Co powiecie na słodki upominek w postaci belgijskich pralin w eleganckim opakowaniu? Propozycja ta wydaje się być nie do odrzucenia! Wręczając taki upominek swojemu Szefowi lub Szefowej na pewno przełamiecie wszelkie lody, a Szefostwo poczuje się docenione za trud, jaki wkłada w prowadzenie firmy.

Wybór upominków od Mount Blanc jest ogromny. Począwszy od małych i niezobowiązujących balotynek, przez bombonierki z odkrywanym wieczkiem, bombonierki zamykane na magnes, kończąc na ekskluzywnych drewnianych szkatułkach. Każdą bombonierkę jesteśmy w stanie spersonalizować poprzez dodanie logo firmy, tekstu życzeń, zdjęcia lub dowolnej grafiki. Ogranicza nas tylko kreatywność! ☺ Z kolei na drewnianych szkatułkach wykonujemy kolorowe nadruki oraz grawer – i tutaj również wszystkie opcje personalizacji są dostępne.

Pod eleganckim opakowaniem kryje się najlepsze – czyli oryginalne praliny wykonane z belgijskiej czekolady. Oferta naszych pralin liczy przeszło 100 rodzajów w najróżniejszych kształtach, kolorach i smakach, dzięki czemu każdy znajdzie w bombonierce swojego faworyta! ☺ Nasze praliny zachwycają smakiem i wyglądem nawet koneserów i stanowią doskonałą przekąskę w duecie z filiżanką kawy.

Poza standardową ofertą pralin mamy również tak zwane Specjalności, czyli owoce w czekoladzie, trufle, ziarna kawy w kakao oraz figury czekoladowe. Szeroka oferta figur z czekolady do złudzenia przypominających rzeczywiste przedmioty to świetny pomysł dla Szefa, który ma sprecyzowane hobby, takie jak na przykład gra w tenisa lub degustacja whisky. W ofercie figur znajdują się między innymi: rakiety tenisowe, pady do gier, buteleczki wódki i whisky, kobiece zestawy szminek do ust, sztabki złota, niezbędnik każdego businessmana czyli tablet i telefon oraz wiele, wiele innych!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów na www.mountblanc.pl oraz w sieci Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc.

dzień szefa bombonierka

Share: