Już 10 marca przypada święto wszystkich Mężczyzn! To niepowtarzalna okazja, aby obdarować ich słodkim upominkiem w postaci bombonierki z belgijskimi pralinkami.
Jak co roku, przygotowaliśmy specjalnie z tej okazji kolekcję bombonier z wesołymi nadrukami. Kolorystyka utrzymuje się głównie w barwach granatowych, czarnych i niebieskich. Z pewnością znajdziecie prezent trafiający w gusta każdego! ☺
Pośród wielu rodzajów opakowań znajdziecie Państwo między innymi pudełka zamykane na magnes, z otwieranym wieczkiem, ręcznie składane balotynki, kuferki, drewniane szkatułki i wiele innych ciekawych propozycji. Na szczególną uwagę zasługują bombonierki z możliwością personalizacji – większość opakowań możemy dowolnie dostosować do indywidualnych potrzeb Klientów. Dodając własne zdjęcie lub wybrany tekst życzeń, prezent na Dzień Mężczyzn staje się niepowtarzalny, ponieważ nie ma dwóch takich samych ☺ Każdy mężczyzna z pewnością to doceni!
Pod wieczkiem każdej bombonierki znajdują się nasze belgijskie praliny słynące z niepowtarzalnego smaku i najwyższej jakości czekolady. Każda z pralin to inny kształt, kolor i smak! Zachwycają nawet najbardziej wymagających koneserów. Tak duży wybór jest gwarancją tego, że każdy w bombonierce znajdzie swój ulubiony smak ☺ W naszej ofercie znajdują także pyszne tafle czekoladowe z dodatkiem suszonych owoców, kandyzowane owoce w belgijskiej czekoladzie, czekoladowe trufle oraz figurki z czekolady w oryginalnych kształtach.
Zachęcamy także do odwiedzenia sieci naszych Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc (lista lokali: https://bit.ly/3p6bUe0), gdzie każdego dnia czekają między innymi aromatyczne kawy, czekolady do picia, herbaty, owocowo-lodowe desery i wiele innych sezonowych propozycji ☺
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów na www.mountblanc.pl


Share: