Czekoladki na Dzień Mamy

Mama, Mamusia – to jedna z najważniejszych osób w życiu niejednego z nas ☺ I choć miłość i wdzięczność powinniśmy okazywać jej każdego dnia, to właśnie dzień 26 maja jest dobrą okazją, aby obdarować Mamę słodkim upominkiem w dniu jej święta.

Jak co roku, mamy dla Was kilka ciekawych propozycji, które bez wątpienia ucieszą każdą Mamę. Kolekcja na Dzień Mamy została stworzona z myślą o każdej kobiecie i matce. Wspólnym mianownikiem obu tych słów są oczywiście kwiaty. Która z kobiet nie lubi kwiatów?! 😉 My proponujemy je w nieco innej wersji – jako śliczny nadruk na naszych bombonierkach. Jest to symbol kobiecości, a także wiosny, bo właśnie w maju wszystko zaczyna pięknie kwitnąć w naszych ogrodach! ☺

Aby ten dzień na długo zapadł w pamięci Mamy, proponujemy wybór produktów z możliwością personalizacji. Poprzez dodanie na przykład wspólnego zdjęcia z Mamą lub własnego tekstu życzeń, prezent stanie się niepowtarzalny i będzie stanowił wspaniałą pamiątkę.

Wśród naszych propozycji znajdują się wielokolorowe balotynki, pudełeczka zamykane na magnes np. z kolekcji Finesse, flagowe bombonierki Premium, krągłe pudełka z kolekcji Vintage, pięknie złocone bombonierki w kształcie serca i oczywiście drewniane szkatułki.

Nieodłącznym elementem naszych bombonierek są oczywiście belgijskie praliny, które skrywają się pod pięknym wieczkiem. Każda z nich jest ręcznie robionym wytworem z belgijskiej czekolady. Mount Blanc w swojej pokaźniej kolekcji ma około 100 pysznych pralin w różnych smakach, kształtach, kolorach oraz każdy rodzaj czekolady. Zamówienia staramy się realizować tak, aby każda bombonierka skrywała w sobie mix pralin i aby konsument mógł zdegustować wielu smaków, aby ostatecznie wybrać swojego faworyta.

Ciekawym pomysłem są także czekoladowe tafle z suszonymi owocami w kształcie serca, które zachwycają nie tylko swoim smakiem, ale i wyglądem. Co roku proponujemy inne połączenia smakowe. W tegorocznej ofercie mamy taflę mleczną z suszonymi figami, taflę deserową z prażonymi ziarnami kakaowca i suszonymi wiśniami oraz taflę z białej czekolady z suszonymi truskawkami i malinami.

Każdą bombonierkę ozdabiamy ręcznie wiązaną wstążką pod kolor nadruku. Taki prezent nadaje się od razu do wręczenia Mamie ☺

Mamy nadzieje, że udało się nam Was zainspirować, a Waszym Mamom uśmiech nie będzie schodził z twarzy! ☺

Wszystkie dostępne produkty znajdziecie w naszym sklepie internetowym www.mountblanc.pl oraz w sieci naszych Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc.

Czekoladowe serce - prezent dla Mamy

Bombonierka na Dzień Mamy

Pralinki na Dzień Mamy

Dzień mamy - najlepszy upominek zdjęcie

Share: