czekoladki na dzień dziecka

Już niedługo 1 czerwca, czyli Dzień Dziecka! To wyjątkowy dzień dla najmłodszych, w którym spełniają się marzenia o długo wyczekiwanych prezentach; dzień pełen atrakcji i wesołych chwil.
Jak co roku, przygotowaliśmy kilka ciekawych i słodkich propozycji na upominek dla naszych pociech w dniu ich święta. W trosce o to, aby Dzień Dziecka był radosny i niezapomniany, stworzyliśmy kolekcję bombonier w żywych kolorach i z ciekawymi grafikami. Znajdzie się coś dla najmłodszych, jak i starszych dzieci. Niektóre motywy graficzne nawiązują do dziewczęcych zainteresowań, a inne skierowane są do chłopców.
Istnieje także możliwość zaprojektowania własnej bombonierki – wystarczy, że prześlecie do nas wybraną grafikę lub zdjęcie, a nasi graficy zajmą się resztą ☺ Możecie na bombonierkach umieścić także autorski tekst życzeń. Taki personalizowany upominek staje się niepowtarzalny i nie do podrobienia ☺ Jednym słowem – unikat!
Niezależnie od wyboru opakowania i grafiki znajdującej się na nim – najlepsze kryje się w środku! Coś co lubią i dorośli, i dzieci! Mowa oczywiście o naszych słynnych belgijskich pralinkach, które zachwycają smakiem i wyglądem. Dokładamy wszelkich starań, aby kompozycja pralin w zestawach dla dzieci była jak najbardziej zróżnicowana i kolorowa i aby każde dziecko odnalazło swój ulubiony smak. Wszystkie pralinki w zestawach dla najmłodszych są oczywiście bez zawartości alkoholu.
Fantastycznym pomysłem na prezent dla dzieciaków mogą być również figurki czekoladowe. Kształtem przypominają przedmioty codziennego użytku i są uwielbiane przez dzieci. Wśród figurek znajdują się gadżety elektroniczne, narzędzia do majsterkowania, zestaw szminek do ust, sztabki złota, kwiatek i wiele innych ciekawych kształtów ☺
Proponujemy również spędzenie Dnia Dziecka ze swoją pociechą w Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc, gdzie codziennie czekają na Was pyszne kawy, czekolady, desery lodowe, ciasta, orzeźwiające lemoniady i wiele innych propozycji z sezonowego menu.
Życzymy wszystkim dzieciom wiele radości i uśmiechu każdego dnia! ☺

czekoladki na dzień dziecka

czekoladki na dzień dziecka

czekoladki na dzień dziecka

Share: