czekoladki na dzien chlopaka

Widząc w kalendarzu datę 30 września wiemy, że zbliża się Dzień Chłopaka! Jeżeli szukacie oryginalnego pomysłu na prezent, to jesteście w dobrym miejscu! Przygotowaliśmy dla Was klika propozycji na słodkie upominki dla chłopaków.
Nasi graficy w odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów stworzyli specjalnie zaprojektowaną kolekcję bombonier z ciekawymi nadrukami. Kolorystyka kolekcji to głównie kolor czarny, szary, niebieski i granatowy, czyli kolory preferowane przez większość mężczyzn ☺ Na zdecydowanej większości naszych bombonierek istnieje możliwość dodania zdjęcia, tekstu życzeń albo po prostu imienia chłopaka. Taki personalizowany upominek na długo zapada w pamięci osoby obdarowanej i mamy pewność, że nie ma dwóch takich samych ☺
Wśród bombonierek z naszej kolekcji można znaleźć między innymi drewniane szkatułki, klasyczne bombonierki Vintage, zamykane na magnes pudełka Box i Finesse, balotynki w kilku rozmiarach i wiele, wiele innych ciekawych propozycji. Alternatywą dla bombonierek mogą być tak zwane woreczki ze specjalnościami, w których znajdziecie likierki, wiśnie w czekoladzie lub kandyzowane plastry i skórki pomarańczy w czekoladzie belgijskiej.
Niezależnie od wyboru opakowania, wnętrze każdego z nich wypełniają belgijskie praliny. Wyróżniają się one przede wszystkim wyjątkowym smakiem, ale także pięknym wyglądem. Uwagę przykuwają oryginalne kształty pralin i ich barwne kolory. Nasza kolekcja liczy już około 100 rodzajów pralin, dzięki czemu mamy pewność, że każdy Klient znajdzie swój ulubiony smak!
Jeżeli cenicie sobie wspólnie spędzony czas, to zapraszamy do naszych kawiarni Mount Blanc, gdzie czekają na Was każdego dnia: belgijskie czekolady do picia, różnego rodzaju kawy, desery, lody i inne sezonowe propozycje. Listę naszych lokali znajdziecie pod linkiem: https://mountblanc.pl/strona/22/lista-pijalni
Zapraszamy także do zakupów w naszym sklepie internetowym www.mountblanc.pl

czekoladki na dzien chlopaka

czekoladki na dzien chlopaka

czekoladki na dzien chlopaka

czekoladki na dzien chlopaka

 

 

Share: