Urodziny lub imieniny, to wyjątkowa okazja, aby podarować bliskiej osobie słodki upominek! Belgijska czekolada, to sprawdzony sposób na udany prezent w każdej sytuacji! Przecież nie sposób jej się oprzeć 🙂 Jaki zestaw czekoladek wybrać?

Podpowiadamy!

 

1. Małe słodkie gesty
Złóż słodkie życzenia, małym, słodkim gestem. Podaruj uroczą bombonierkę Cube z wieczkiem udekorowanym urodzinowym wzorem. Pod nim znajdują się 4 belgijskie pralinki, oblane pyszną belgijską czekoladą.

2. Słodkie sto lat

Szukasz sprawdzonego prezentu, który przypadnie każdemu do gustu? Bombonierki z urodzinowej kolekcji Premium, Vintage, i Finesse to gwarancja zadowolenia i radości każdego solenizanta.
Wspomniane pudełeczka są dostępne w różnych wariantach, zarówno dla niej, jak i dla niego. Różnią się również wielkością. Im większa bombonierka, tym więcej czekoladowych pralinek wewnątrz.

3. Słodkie zaskoczenie

Dla czekoladowych łasuchów mamy coś wyjątkowego.  Ogromną dawkę słodkiej przyjemności w postaci dużych bombonierek z kolekcji Box i Vintage. Eleganckie pudełka, odrobione nadrukiem z życzeniami, które w swoim wnętrzu skrywają mnóstwo belgijskich pralinek.

4. Praktyczny upominek

Chcesz, aby Twój prezent był zarazem smaczny, jak i praktyczny? To możliwe. Polecamy szkatułki Smooth i Decor. Te urocze pudełeczka wykonane są z prawdziwego drewna. Po opróżnieniu ich z czekoladek sprawdzą się świetnie jako idealny schowek np. na biżuterie. Prezent 2 w 1, który zachwyca smakiem i wyglądem.

5. Prezent od serca

Pragniesz, aby upominek na urodziny dla bliskiej osoby był wyjątkowy i niepowtarzalny? Mamy coś, co zaskoczy, a jednocześnie wzruszy do łez. Bombonierki z możliwością personalizacji. Zestaw czekoladowych łakoci w pięknym pudełeczku z Twoimi życzeniami, będzie idealnym prezentem na tę wyjątkową okazję.

 

W naszym sklepie online znajdziesz ogromny wybór czekoladowych prezentów urodzinowych oraz imieninowych. Wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 Zapraszamy serdecznie na słodkie zakupy.

www.mountblanc.pl

 

 

Share: