Dzień Chłopaka zbliża się wielkimi krokami. To już 30 września!  Nadszedł więc czas, na rozpoczęcie poszukiwań odpowiedniego prezentu na tę okazję. Co wybrać? Mamy dla Was coś specjalnego!

Słodkie prezenty to zawsze trafione upominki. Bo kto nie lubi belgijskiej czekolady? Jej nie da się oprzeć! Właśnie, dlatego jest strzałem w dziesiątkę na każdą okazję.  Jednak nasza nowa kolekcja przygotowana na Dzień Chłopaka, to nie tylko wybitne praliny w różnych smakach. To również wyjątkowe opakowania zaprojektowane z nutką humoru. Bombonierki, które są gwarancją uśmiechu na twarzy obdarowanej osoby!

 

Nasza nowa kolekcja czekoladowych zestawów, zaprojektowanych z myślą o Dniu Chłopaka, wyróżnia się na tle innych. Dlaczego? Wszystko dzięki zabawnym nadrukom z możliwością personalizacji. Wśród nowych pudełeczek znajdują się idealne bombonierki dla “Najsłodszego faceta na świecie”, “Niezłego ciacha” lub “Eksperta od zadań specjalnych”. Znajdzie się również zestaw dla “Mistrza ciętej riposty” oraz chłopaka, któremu czekolada dodaje energii “Powered by chocolate”. A co najważniejsze, na każdej z tych bombonierek istnieje możliwość nadruku imienia obdarowywanej osoby.

Oprócz klasycznych bombonierek i balotynek, w nowej kolekcji znajdują się personalizowane szkatułki wykonane z naturalnego drewna. Wieczko zdobi nadruk “Na dowód miłości przesyłam Ci pudełko słodkości”oraz “To wszystko jest dla Ciebie”. Belgijskie łakocie w praktycznym opakowaniu, to świetny prezent na tę okazję.

 

Oryginalne grafiki, zabawne dedykacje i pyszna belgijska czekolada. Te wszystkie składniki tworzą idealny prezent dla chłopaka w dniu jego święta.

Share: