czekoladki wielkanocne dla firm

Wielkimi krokami zbliżają się tak długo wyczekiwane przez wszystkich święta Wielkanocne. Właśnie w ten wspaniały czas pragniemy obdarować wszystkie bliskie nam osoby wspaniałym upominkiem. A my mamy na niego pomysł!!

Któż z nas nie kocha czekolady? To ona poprawia nam humor, dekoruje nasze święta i umila rodzinną atmosferę. Dzięki swojej uniwersalności doskonale sprawdza się nie tylko jako prezenty dla rodziny, ale również jako prezenty firmowe. Teraz dzięki pięknym opakowaniom na przykład z logo firmy możemy stworzyć świetny podarunek dla naszych pracowników, kontrahentów, czy też partnerów biznesowych. Taki upominek to idealny pomysł na to by wprowadzić wszystkich w cudowny nastrój również w pracy. Czekolada świetnie się sprawdza jako prezent wielkanocny nie tylko dlatego, że jest pyszna. Jest tak dzięki sposobie jej dekoracji. Specjalnie na święta Wielkiej Nocy Mount Blanc przygotowało zestawy najwspanialszych belgijskich czekoladek w różnych kształtach i dekoracjach, Piękne pralinki w formie zabawnych jajeczek, zajączków i kurczaczków wielkanocnych.

Nasza propozycja wielkanocna nie musi być zwykłym klasycznym zestawem czekoladek na Wielkanoc dla firm. W prawdziwy zachwyt mogą wprawić duże czekoladowe jaja, czy też przepiękne czekoladowe tafle stworzone z kremowej białej, wyrazistej deserowej czy też mlecznej czekolady. Obsypane delikatnymi płatkami róż spowodują zachwyt u każdego niezależnie od wieku i płci.

Nasze bombonierki to nie tylko cudowny smak czekolady. To również piękne opakowania. Dzięki naszym wspaniałym projektantom mamy ogromną ilość propozycji wyglądu czekoladowych zestawów. Przeróżne kształty takie jak pudełeczka z okienkiem, przez które widać małe słodkości, opakowania w kształcie wielkanocnego jaja, skrzyneczki z zasuwką i przegródkami lub też klasyczne podłużne balotynki. Wszystkie z nich w wiosennych i świeżych kolorach, z eleganckimi nadrukami, napisami i motywami wielkanocnymi, które przyciągną wzrok i oczarują każdego swoim niezwykłym wyglądem.

Zachęcamy wszystkich do spróbowania naszych wybornych słodkości. Zapraszamy również do spędzenia miłego czasu w naszych Pijalniach kawy i czekolady, w których również można odebrać swoje zamówienie. Pozwól sobie na chwilę cudownej przyjemności ze słodyczami Mount Blanc!

Share: