Chrzest święty to w zasadzie najważniejsze wydarzenie w życiu każdego katolika. Kiedy rodzic zdecyduje się ochrzcić swoją pociechę, ta zostaje przyjęta do wspólnoty Kościoła, ale przede wszystkim zaczyna swoje życie jako pełnoprawny chrześcijanin. To ważny dzień dla dziecka, ale też rodziców. Gdybyście chcieli dodatkowo osłodzić ten dzień, to mamy dla Was propozycję bombonierek z okazji Chrztu Świętego. Podzieliliśmy je na różne kategorię, aby każdy znalazł tego czego potrzebuje.

Zaproszenia

Klasyczna prostokątna bombonierka z białym wieczkiem. W środku 8 pysznych belgijskich czekoladek, o różnych kształtach i nadzieniach. Specjalnie na tę okazję zaprojektowaliśmy dwa wzory graficzne do wyboru. W obu jest możliwość personalizacji – dodanie własnego zdjęcia oraz tekstu z najważniejszymi dla gości informacjami. Pierwszy nieco bardziej elegancki, drugi zaś mocniej ilutracyjny. Każdy wzór jest w wersji dla dziewczynki i dla chłopca, ale nic Wam nie narzucamy możecie po prostu wybrać kolor różowy lub niebieski 🙂

Z takim zaproszeniem Twoi goście przyjdą podwójnie zadowoleni, a dodatkowo na pewno przyjemnie ich zaskoczycie oryginalnym pomysłem.

Podziękowania dla gości

W ważnym dla nas dniu, chcemy podziękować wszystkim, którzy nam towarzyszyli. I mamy dla Was doskonałą propozycję. Pralinkowe podarunki z personalizowanym tekstem, a nawet własnym zdjęciem. Do wyboru opakowania, które zawierają dwie, cztery lub sześć pralinek. Oferujemy Wam, aż 5 różnych grafik, aby każdy mógł wybrać to co mu się spodoba. Od małych balotynek na dwie pralinki po większe Finesse na 6 wyjątkowych czekoladek. Każda ma inny wygląd oraz smak. Zadowoli wszystkich smakoszy.

Tak miłym podarunkiem, możemy sprawić, że Chrzest Święty naszego maluszka zostanie w pamięci naszych gości o wiele dłużej i sprawimy im przy tym dodatkową przyjemność.

Prezenty

Jako gość również możemy zadbać o organizatorów i do pamiątkowego łańcuszka dla dziecka dołączyć bombonierke dla rodziców. Zaprojektowaliśmy dwie grafiki, oba wzory są do wyboru w kolorach: niebieskim i różowym. Jedno opakowanie, pomieści 2 praliny, natomiast drugie przeznaczone jest na 4. Pamiętajmy, że dla rodziców to równie ważny dzień, jak dla dziecka i należy im się też trochę słodkości.

I tak oto, możecie tak wyjątkową okazję dodatkowo osłodzić. Wysokiej jakości praliny, w dodatku opakowane w atrakcyjnie ozdobione pudełeczka, sprawią przyjemność każdemu uczestnikowi najważniejszego dnia przyszłego Katolika 🙂

Share: