Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to szczególnie wyczekiwany okres w roku przez wszystkich ☺ Każdy z nas czeka, aby poczuć magię świąt, zapach choinki oraz sprawić najbliższym radość poprzez wręczenie miłego upominku.

W świątecznej ofercie Mount Blanc jak co roku znalazły się Wasze ulubione produkty oraz kilka nowości ☺ Oprócz uroczych balotynek, czekoladowych tafli z dodatkami, bombonierek Falling Stars w kształcie gwiazdki i czekoladowych figurek i wielu innych ciekawych produktów, znalazły się także torby prezentowe Gift Bags Red w nowym kolorze – czerwonym kojarzącym się nieodłącznie ze świętami Bożego Narodzenia. Kolejną propozycją wśród tegorocznych nowości są bombonierki w kształcie serca z kolekcji „All I want for Christmas is You” z możliwością dodania zdjęcia. Na uwagę zasługuje także Ribbon Box, czyli bombonierka przypominająca kształtem kuferek wypełniony belgijskimi przysmakami. Ostatnia już nowość to bombonierka Premium Elegance w kolorze czerwonym z nadrukowaną piękną choinką i możliwością dodania logo firmy.

Większość bombonierek ma możliwość personalizacji, przez co prezent staje się unikatowy i nietuzinkowy. Dodanie zdjęcia lub własnego tekstu życzeń na bombonierce czyni ją wyjątkową i sprawiającą dużo radości osobie obdarowanej. Wnętrza bombonierek skrywają w sobie najwyższej jakości praliny z belgijskiej czekolady o różnych smakach i kształtach. W bożonarodzeniowej kolekcji pralin pojawiły się między innymi choineczki, bałwanki, św. Mikołaje, prezenciki i reniferki.

Nasze kawiarnie Mount Blanc również opanował świąteczny klimat oraz aromat rozgrzewających napojów z Zimowego Menu, na które również serdecznie zapraszamy. W kawiarniach można także kupić słodkie prezenty dla najbliższych z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Życzymy Państwu, aby przygotowania do świąt przebiegły w atmosferze radości i poczucia magii tego wydarzenia, a same Święta Bożego Narodzenia niech będą radosną chwilą spędzoną w gronie najbliższych wśród zapachu choinki oraz w zdrowiu na następny Nowy Rok J

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc: https://bit.ly/32gsIq6 oraz sklepu internetowego www.mountblanc.pl

Share: