Szukasz upominku, który wyrazi więcej niż 1000 słów?  Czegoś co będzie niepowtarzalne, wyjątkowe, a jednocześnie słodkie? To możliwe. My mamy na to sposób!

Wysokiej jakości belgijskie czekoladki, to idealny prezent na każdą okazję. Przepiękne opakowania z eleganckimi nadrukami przypadną do gustu każdemu. Jednak co zrobić, jeżeli zależy nam, aby prezent został jak najdłużej w pamięci obdarowanej osoby? To proste! Wystarczy dodać do prezentu coś od siebie… Słowa płynące prosto z serca lub zdjęcie przywołujące najmilsze wspomnienia.

W naszej ofercie znajdziecie wiele gotowych wzorów, zaprojektowanych na każde ze świąt zapisanych na kartkach kalendarza. Jednak to nie wszystko. W sklepie internetowym Mount Blanc znajduję się zakładka “Personalizacja”. To właśnie tam znajdziecie produkty, których wygląd zależy właśnie od Was! Na życzenie klienta możemy nadrukować na wybranej bombonierce tekst, ulubione zdjęcie, dowolną grafikę, czy też logo firmy. Metod personalizacji jest wiele: grawer, obwoluta, naklejki, wstążki, bileciki, kolorowe nadruki UV. Wybór jest ogromny, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Prezent stworzony według własnego projektu i życzenia płynące prosto z serca, połączone ze słodką zawartością bombonierki, stanowią jedyny w swoim rodzaju prezent!

Share: