Mimo tego, że większość firm wręcza swoim pracownikom upominki lub premie głównie z okazji świąt, coraz więcej jest tych, którzy korzystają z każdej możliwej okazji aby pokazać jak bardzo doceniają swoich pracowników. Jest mnóstwo świąt oraz wydarzeń które są dobrą okazją do wręczenia choćby drobnego upominku. Taki miły gest, jakim jest sprezentowanie pudełka czekoladek z pewnością zostanie dobrze odebrany zarówno przez dużych jak i mniejszych fanów czekolady. Na początku roku jest wiele okazji które skłaniają właścicieli, czy też pracowników marketingu do poszukiwania odpowiednich prezentów.

Jednym z ciekawych pomysłów jest zamówienie bombonierki z logo firmy. Okazji nie brakuje – chociażby zbliżające się Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny. O ile w przypadku Pań łatwiej jest kupić drobny upominek, chociażby klasycznego kwiatka, o tyle w przypadku Panów nie jest to już takie proste.

Wówczas z pomocą przychodzi ta, która podobno jest lekiem na całe zło – czekolada. Czekoladowe praliny dobrej jakości zachęcają do szybkiej konsumpcji. To prawda, czekoladzie ciężko się oprzeć. Jeśli jednak zapakujemy ją w unikatowe, specjalnie zaprojektowane pudełeczko logo firmy, stanie się czymś więcej – prezentem i wizytówką naszej firmy. Możliwość umieszczenia na bombonierce kolorowego nadruku, graweru czy też przewiązanie go wstążką z logo sprawia, że mamy szerokie pole do popisu. Nawet drobny upominek wręczony z okazji Dnia Kobiet może stać się czymś wyjątkowym. Ogranicza nas tylko nasza  wyobraźnia.  

Share: