Wielkanoc, to święta kojarzące nam się z wielką radością, uśmiechami i szczęściem. I to właśnie my chcemy sprawić, że na twojej twarzy pojawi się szczery uśmiech. Jako, że Wielkanoc jest wspaniałą okazją, by podarować komuś drobny słodki upominek przygotowaliśmy niezwykłe czekoladowe słodkości, obok których nie można przejść obojętnie. Co sprawi, że Twoje święta staną się wyjątkowe? Sam się przekonaj!

Czy ktokolwiek z nas potrafi wyobrazić sobie jakiekolwiek święta bez czekolady? Pakujemy ją do koszyczka, dekorujemy nią stoły Wielkanocne. To właśnie z niej produkowane są zajączki, baranki, jajeczka, króliczki. Czym zatem były by święta bez tego pysznego smakołyka. My również z okazji świąt tworzymy niezwykłe kolekcje pralin o wspaniałych wielkanocnych kształtach. Z wielką pasją projektujemy genialne kształty oraz tworzymy genialne smaki, ponieważ czekolada, to rzecz na której znamy się jak mało kto.

Urocze zajączki, baranki,jajeczka, kurczaczki urzekają swoim słodkim wyglądem i niebanalnym smakiem. Właśnie takie małe cuda można znależć w naszych zestawach pralin Mount Blanc. Każda bombobierka to kompozycja wykwintnego smaku i cudnego kształtu zamkniętego w eleganckim opakowaniu z wielkanocnymi motywami. Każda tworzona przez nas kolekcja to mix wiosennych zabawnych, lecz zarazem wytwornych kształtów oraz wielu kolorów. W przygotowanie bombonierek przykladamy się całym sercem, ponieważ pragniemy mieć pewność, że w zaprojektowanch przez nas słodkościach każdy znajdzie coś dla siebie.

apraszamy do skosztowania naszych wspaniałych pralin z najlepszej kremowej czekolady. Gwarantujemy, że w naszych czekoladowych zestawach każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Pozwól, by nasze słodkości urzekły ciebie i twoich bliskich w te wyjatkowe święta!

Share: